Filozofia i wartości firmy Brother

Główne założenia

Właściciele grupy Brother zobowiązali się do prowadzenia działalności w sposób możliwie najbardziej odpowiedzialny, a także etyczny. Zrównoważona polityka oraz metody postępowania na rynku sprzedażowym wobec głównych konkurentów, a przede wszystkim swoich klientów sprawia, że osiągane wyniki są coraz bardziej zadawalające. Brother Group Global Charter chce przyczyniać się do ograniczenia szkodliwości swoich działań na rzecz ochrony środowiska naturalnego.

Społeczna działalność

To nie tylko organizacja, która chce wprowadzać na rynki jeszcze bardziej innowacyjny tusz do drukarki Brother. To przede wszystkim grupa jednostek, która stara się być ekologicznie świadoma w swoich działaniach, tak aby uwzględniać w swojej pracy społeczną odpowiedzialność. Wspomniana zrównoważona polityka i jej metody definiują idealną sytuację na świecie. Wszystko po to, aby w niedalekiej przyszłości spełniać wymagania nowych regulacji prawnych ustanowionych w różnych regionach.

Obiecujące starania dotyczące ochrony środowiska

Obrane cele nie mogą determinować zwiększania zanieczyszczeń i pogłębiania się problemów środowiskowych. Globalne ocieplenie, utrata różnorodności biologicznej, tego wystrzegają się właściciele Brother. Każdy tusz do drukarki Brother ma być w każdym swoim elemencie przemyślany, tak aby nie zanieczyszczać otaczającego świata. Pod tym i wieloma innymi względami Brother zintensyfikowało swoje działania z przesłaniem ochrony środowiska naturalnego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *