Drukuj mobilnie za pośrednictwem chmury obliczeniowej

Muszę pracować zdalnie, w jaki sposób mogę drukować?

To, że ty i twoi współpracownicy znajdują się poza biurem nie ma żadnego znaczenia w kwestii waszej kooperacji. Firma Brother w tym przypadku pomyślała o rozwiązaniach bezprzewodowych, a także tych, które wykorzystują chmurę obliczeniową. Używaj tonery Brother bezpiecznie, prosto za pomocą urządzeń i aplikacji mobilnych. Swoje dokumenty będziesz mógł przechowywać na platformach chmurowych.

Rozwiązanie biznesowe do zdalnego drukowania

Brother przygotowało kilka innowacyjnych rozwiązań, które nie będą stanowiły przeszkody w drukowaniu przez ciebie dokumentów na odległość. Pierwszą funkcjonalnością jest AirPrint, który umożliwia bezprzewodowe drukowanie bezpośrednio z mobilnych urządzeń firmy Apple. Z kolei dla użytkowników pozostałych urządzeń zostało przygotowane narzędzie IPrint & Scan. To bezpłatna aplikacja mobilna, która umożliwia drukowanie i skanowanie. Tonery Brother i zdalne korzystanie z nich nie będzie stanowiło także w tym przypadku żadnego problemu.

Kontrola nad kosztami i bezpieczeństwem

Jeśli chcesz mieć kontrolę nad wydatkami poniesionymi z tytułu korzystania urządzeń biurowych do drukowania w swojej firmie lub domu, to warto zainstalować aplikację PrintSmart Secure Pro. Dzięki temu będziesz wiedział, ile dokładnie zostało wydrukowanych stron i jakiego typu są to dokumenty. Na bieżąco będziesz mógł śledzić poziom proszku, w które zaopatrzone są tonery Brother. Za sprawą funkcji pull printing zwiększysz także wydajność oraz bezpieczeństwo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *