Drukuj mobilnie za pośrednictwem chmury obliczeniowej

Muszę pracować zdalnie, w jaki sposób mogę drukować?

To, że ty i twoi współpracownicy znajdują się poza biurem nie ma żadnego znaczenia w kwestii waszej kooperacji. Firma Brother w tym przypadku pomyślała o rozwiązaniach bezprzewodowych, a także tych, które wykorzystują chmurę obliczeniową. Używaj tonery Brother bezpiecznie, prosto za pomocą urządzeń i aplikacji mobilnych. Swoje dokumenty będziesz mógł przechowywać na platformach chmurowych.

Rozwiązanie biznesowe do zdalnego drukowania

Brother przygotowało kilka innowacyjnych rozwiązań, które nie będą stanowiły przeszkody w drukowaniu przez ciebie dokumentów na odległość. Pierwszą funkcjonalnością jest AirPrint, który umożliwia bezprzewodowe drukowanie bezpośrednio z mobilnych urządzeń firmy Apple. Z kolei dla użytkowników pozostałych urządzeń zostało przygotowane narzędzie IPrint & Scan. To bezpłatna aplikacja mobilna, która umożliwia drukowanie i skanowanie. Tonery Brother i zdalne korzystanie z nich nie będzie stanowiło także w tym przypadku żadnego problemu.

Kontrola nad kosztami i bezpieczeństwem

Jeśli chcesz mieć kontrolę nad wydatkami poniesionymi z tytułu korzystania urządzeń biurowych do drukowania w swojej firmie lub domu, to warto zainstalować aplikację PrintSmart Secure Pro. Dzięki temu będziesz wiedział, ile dokładnie zostało wydrukowanych stron i jakiego typu są to dokumenty. Na bieżąco będziesz mógł śledzić poziom proszku, w które zaopatrzone są tonery Brother. Za sprawą funkcji pull printing zwiększysz także wydajność oraz bezpieczeństwo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *