Drukarka do etykiet – urządzenie do znakowania i zarządzania obiektami

Zastanawiasz się, dlaczego etykietowanie jest tak bardzo istotne? Ta właśnie czynność zapewnia poręczność i łatwy dostęp do istotnych informacji. Dzięki nim można osiągnąć nie tylko większą wydajność swojej pracy, ale także zapewnić bezpieczeństwo, higienę pracy oraz środowisko do wykonywania swoich obowiązków.

Indywidualne etykiety na żądanie

Za sprawą drukarki do etykiet firmy Brother będziesz mógł tworzyć jedyne w swoim rodzaju oznaczenia. Bez wstawania od pulpitu swojego biurka lub w miejscu, gdzie zechcesz oznaczyć dany obiekt będziesz mógł użyć Brother P-touch. To urządzenie, które drukuje wytrzymałe etykiety spełniające standardy w zakresie zarządzania obiektami. Naklejkami oznaczysz Brother znaki informacyjne, silniki i generatory, przewody i instalacje.

Dlaczego warto tworzyć oznaczenia?

Do głównych powodów, które sprawiają, że zindywidualizowane etykiety są niezbędne należy testowanie, akredytacja lub dokumentacja sprzętu. Poza tym unikniesz błędów w korzystaniu z danego urządzenia. Naklejając etykiety będziesz miał pewność, że przestrzegane będą zasady wewnętrzne w twojej organizacji. Co najważniejsze, unikniesz niepotrzebnego chaosu podczas ewentualnej ewakuacji. Do etykietowania nie przyda ci się tusz do drukarki Brother, ponieważ nadruk na naklejkach tworzony jest inną metodą.

Wielofunkcyjne zastosowanie

Do dyspozycji masz setki symboli, ustawiania wszelkiej szerokości, druku kodów kreskowych bezpośrednio pobranych z oprogramowania Microsoft Office. Firma Brother poleca model PT-P900W, dzięki któremu można osiągnąć wysoką jakość w druku. Masz do wyboru wiele rodzajów specjalistycznych taśm, gdzie tusz do drukarki Brother jest zbędny.

Wytrzymałe i wodoodporne

Dostępne taśmy do tworzenia etykiet są odporne na blaknięcie, na ścieranie. Ich wytrzymałość robi wrażenie przy wysokich i niskich temperaturach. Seria laminowanych etykiet Brother wykazuje też odporność na działanie chemikaliów. Firma Brother opracowała technologię, którą cechuje wytrzymały i laminowany wydruk.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *